Jak zamawiać?

Odwiedź nasz sklep stacjonarny

Pierwszym sposobem, aby zamówić nasze produkty jest odwiedzenie naszego sklepu stacjonarnego znajdującego się w Krakowie przy ul. Łagiewnickiej 29c. Na miejscu będę mieli Państwo możliwość obejrzenia i wybrania odpowiadających państwu produktów przy asyście naszej miłej obsługi.

Skontaktuj się z nami przez Formularz Kontaktowy

Jeżeli wolisz skontaktować się z nami online, możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Wypełnij wymagane pola, takie jak adres e-mail, numer telefonu (opcjonalnie), temat i treść wiadomości. Odpowiemy na Twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe.

Wysłanie wiadomości E-mail

Aby zamówić produkty, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres biuro@almar.krakow.pl. Prosimy o podanie wszystkich szczegółów takich jak nazwa produktu, szerokość, grubość, długość, ilość sztuk oraz ewentualnych modyfikacji takich jak docinka na wymiar, zaokrąglanie krawędzi itp. Po wstępnej wycenie skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić zamówienie.

Kontakt SMS

Jest możliwy również kontakt poprzez wiadomości SMS. Nasz numer to 501-429-908. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w razie ewentualnych pytań odnośnie dostępności produktów i oferty. Prosimy jednak o składanie zamówień przez SMS, formularz kontaktowy lub e-mail, abyśmy mogli dokładnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

Wiadomość Messenger

Jesteśmy dostępni również na Messengerze. Możesz do nas napisać bezpośrednio z naszej strony internetowej na messengerze klikając okienko „Czat” w prawym dolnym rogu lub wejść na naszego Facebooka klikając przycisk poniżej. Doradzimy Ci, odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci złożyć zamówienie na nasze produkty.